71eh53zael. _sl1356-1000x400-1-500x400
Ідеальне відчуття природи у вашому домі
Стіни з натуральних дерев’яних матеріалів

З давніх часів дерево застосовують при декоруванні різних приміщень, дозволяючи внести щось нове в дизайн інтер’єру. Воно чудово виглядає не тільки в класичному стилі, але також в авангардному і сучасному.

ОСОБЛИВОСТІ

Дерево є доступним натуральним матеріалом, який широко використовується при оформленні інтер’єрів різної стилістики. Таке рішення із деревяних стін буде ідеальною прикрасою житла.  Кожен вид дерева має характерну фактуру і своєрідний малюнок. У деяких різновидах змішані два і навіть три вида, що створює особливий ефект.

Ми пропонуємо кілька видів дерев’яних стін.

Березова кора
 Основа кори акуратно знімається, а верх кріпиться до панелей розміром 480 х 480 мм і товщиною 10 -20 мм. Фіксуючи такі панелі, вони можуть створювати дуже приємні і розкішно діючі стінові плитки.
Береза
Пробка-стіна-500x511
Пробкові стіни
Пробка – унікальна сировина природного походження, при виробництві якого не постраждала жодна рослина: оновлення кори дуба є природним процесом зростання дерева.Природні кольори між темніше і блідо-коричневий. Ми використовуємо кору для покриття стін  в інтер’єрах. Вона створює приємний клімат в інтер’єрах і володіє однаково хорошими теплоізоляційними властивостями. Стандартні габарити 900 х 600 мм, товщина 25-30 мм.

Пробка володіє унікальними характеристиками:

Еластичність.
Водонепроникність.
Вологостійкість.
Міцність.
Теплоізоляція.
Джерело природного тепла.
Антистатичність.
Гіпоалергенність.

Стіна із кори тополя
Тополя здатна вирости до висоти 30-45 м і має жорстку захисну кору  товщиною чотири сантиметра (продукти преміум-класу). Менші дерева мають структуру кори до 2см товщина(стандартна продукція) Після обробки кора використовується ціла, не додаючи допоміжних елементів. Кожна панель унікальна і стіни, створені за допомогою таких панелей, воістину розкішне доповнення і це одне із найкращих варіантів облицювання стін для приватних або громадських просторів. Один шматок може бути до 4,2 м заввишки.
тополь
сесок-500x511
Стіни із кори смереки
Стяжка кори фіксується на фанеру після збору врожаю. Завдяки високим довговічним властивостям Кора смереки дуже популярна в сучасних інтер’єрних дизайнах. Акуратно кора видаляється з дерева і кріпиться до фанери, У такому вигляді приміщення буде безпосередньо з природним і чистим дизайном. Стандартний формат 1200 х 2500 мм.